Synteo URAD.CMS
SpySat
BIP 2010

SpySat - F.A.Q.

 

1) Co potrzebuję aby uruchomić śledzenie obiektu w czasie rzeczywistym ?

 

Po pierwsze - należy posiadać palmtop lub telefon komórkowy wyposażony w odbiornik GPS oraz dostęp do internetu (przez GPRS/EDGE/UMTS czy sieci 3G).

Aktualnie wspieramy wszystkie urządzenia z systemami Windows Mobile oraz Google Android.

Następnie należy założyć konto w naszym serwisie, pobrać i zainstalować program na urządzenie oraz go skonfigurować.

Konfiguracja jest bardzo prosta - wystarczy podać login użyty przy rejestracji oraz PIN urządzenia, który definiujemy po założeniu konta.
 

2) Ile to kosztuje ?

 

Oferowana przez nas usługa geolokalizacji jest w 100% bezpłatna. Nie płacisz ani za dostęp do serwisu SpySat, ani za program na urządzenie mobilne. Jedyny koszt jaki ponosisz to koszt połączenia z internetem w twojej komórce/PDA który płacisz swojemu operatorowi komórkowemu - o ile nie posiadasz wykupionego nielimitowanego pakietu danych.
 

3) Skoro to nic nie kosztuje - to na czym zarabiacie ?

 

Projekt SpySat utrzymuje się z reklam wyświetlanych w serwisie, wynajmu urządzeń (jeżeli ktoś takowych nie posiada) oraz ze świadczenia dodatkowych usług związanych np. z zarządzaniem flotą. Sama geolokalizacja jest i pozostanie bezpłatna zarówno dla odbiorców prywatnych jak i firm.
 

4) Jak często wysyłane są dane o położeniu obiektu ?

 

Dane o położeniu obiektów wysyłane są co 15 sekund.
 

5) Czy używając SpySat mam dostęp do danych historycznych ?

 

Tak, możesz swobodnie i bez żadnych ograniczeń przeglądać położenie Twoich obiektów w przeszłości z dokładnością do 15 sekund. Przejrzysty interfejs do zarządzania systemem sprawia, że poruszanie się między setkami tysięcy punktów pomiarowych jest dziecinnie proste i bardzo intuicyjne.

Umożliwiamy również eksport danych historycznych do pliku GPX oraz CSV. W przyszłości zaoferujemy więcej formatów.
 

6) Na czym polega udostępnianie nadajników znajomym i udostępnianie publiczne ?

 

Na początku maja wprowadziliśmy do systemu możliwość współdzielenia dostępu do nadajników (tzw. udostępnianie znajomym). Dzięki tej opcji możesz zaoferować innemu użytkownikowi dostęp do swojego nadajnika ( druga osoba może widzieć Twoje położenie oraz oglądać dane historyczne ).

Drugą ciekawą propozycją jest możliwość zmiany statusu nadajnika na publiczny. Opcja ta pozwala na osadzenie mapy z zaznaczoną pozycją Twojego nadajnika na Twojej stronie WWW czy blogu - osadzenie polega na wklejeniu na swoją stronę kodu HTML, analogicznie jak w popularnych serwisach z filmami czy muzyką.

Warto zwrócić uwagę że Twoja pozycja przedstawiana na mapie jest pokazywana w czasie rzeczywistym
 

7) Czy moje dane są bezpieczne - w jaki sposób chronicie prywatność ?

 

Właściciel serwisu przykłada szczególna wagę do pełnej ochrony prywatności użytkowników SpySat, dlatego też:

- Rejestrując się w serwisie nie podajesz żadnych danych osobowych. Jedną informacją jest adres e-mail który służy do odzyskania zapomnianego hasła i powiadamiana użytkownika o otrzymanych udostępnieniach nadajników od innych użytkowników.

- Cały system oraz wszystkie dane o położeniu przechowywane są na dobrze zabezpieczonym serwerze dedykowanym , do którego dostęp ma tylko właściciel serwisu.
 

8) Czy istnieją limity na ilość przetwarzanych przez Was danych ?

 

Obecnie nie istnieją żadne limity na ilość urządzeń czy danych i na dzień dzisiejszy nie planujemy ich wprowadzenia w przyszłości.
copyright (c) Synteo 2018 wszelkie prawa zastrzeżone | Studnie głębinowe | System AML| Polskie Listy PEP | Studnie głębinowe