Tworzenie specjalistycznego oprogramowania
Bezpieczeństwo sieci
Consulting i doradztwo informatyczne
DESIGN
Przetwarzanie danych i analityka biznesowa (BI)

Systemy zarządzania przedsiębiorstwem ERP


Synteo specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania wspierającego pracę przedsiębiorstw. Bazujemy na własnych i sprawdzonych mechanizmach tworząc unikalne systemy niezbędne w prowadzeniu zarówno dużych jak i małych przedsiębiorstw.

 

Obecnie Synteo dostarcza swoim Klientom kilka dedykowanych systemów ERP stworzonych od postaw przez naszych inżynierów.

 

Synteo ERP Hosting+

 

To system do kompleksowej obsługi firmy hostingowej stworzony dla jednej z największych firm hostingowych w Polsce.

Funkcjonalnie system dzieli się  na następujące moduły:

 

- Aplikacja Front-End - Panel klienta

- Aplikacja Back-End - Panel administratora

- Zestaw formularzy zgłoszeniowych dla nowych klientów do osadzania w witrynach przedsiębiorstwa

- Zestaw periodycznie uruchamianych skryptów w systemie UNIXowym - (Skrypty CRON)
 

System jest w pełni zintegrowany z rozproszoną strukturą fizycznych serwerów pozwalając na sprawne zarządzanie tymi serwerami z jednego miejsca. Dzięki wykorzystaniu API możliwa była pełna automatyzacja takich procesów jak:

 

- przeglądanie aktualnie użytych zasobów przez użytkownika (zajęte miejsce, wykorzystany transfer, ilość założonych kont e-mail, ftp, ilość subdomen itd.).

- zakładanie nowych kont hostingowych na wskazanym serwerze, z możliwością okresowej zmiany domyślnego serwera obsługującego nowe zamówienia (po przekroczeniu zakładanej ilości kont na jednej fizycznej maszynie)

- monitoring podstawowych parametrów pracy serwera i statystyk ogólnych.

- blokowanie kont których okres płatności minął.

- zmianę parametrów kont takich jak limit przestrzeni dyskowej, miesięczny limit transferu
 

Oprócz zarządzania farmą serwerów, system ERP Hosting+

 

- wyposażony jest w pełni sprawny i wydajny system fakturujący – generujący automatycznie faktury VAT za przedłużenie usług. Wspiera różne formaty faktur, umożliwia wystawiania np. faktur unijnych, wystawianie korekt, faktur pro-forma i automatyczną wysyłkę przez e-mail oraz powiadamianie SMS o wygenerowanej fakturze.

- system fakturujący posiada wbudowany mechanizm powiadamiania o zaległościach w płatnościach za usługi - łącznie z powiadamianiem SMS

- rozbudowany system logowania zdarzeń systemowych, rejestrujący wszelkie zdarzenia wykonywane w systemie

- symulator zdarzeń przyszłych pozwalający na sprawdzenia ile i jakich zmian dokona system gdy zostanie uruchomiony w dowolnym czasie w przyszłości (jakie faktury zostaną wygenerowane, jakie konta zostaną zablokowane, jakie ponaglenia o płatności zostaną wysłane,itd.).

- system jest w pełni zintegrowany z rejestratorem domen i pozwala na automatyczną rezerwację domen internetowych zarówno polskich jak i zagranicznych, transfery domen, zmiany parametrów domen (np. serwerów DNS itd.)

 

Synteo B2B Trade

 

To kolejny z systemów stworzony przez Synteo. Tym razem jest to system ERP dla firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą hurtową towarów z systemem obsługi zamówień on-line. Został on wdrożony w 2 firmach zajmujących się produkcją i sprzedażą części samochodowych.

Funkcjonalnie system dzieli się  na następujące moduły:

 

- Aplikacja Front-End - Platforma zamówień B2B (może spełniać funkcję sklepu internetowego)

- Aplikacja Back-End - Panel administratora

 

Podstawowe cechy systemu:

 

- Możliwość definiowania bazy kategorii i produktów bezpośrednio w systemie jak również az na podstawie pliku pliku XLS/CSV, z możliwością importu z różnych źródeł.

- Wsparcie dla wielu walut - definiowanych indywidualnie dla klienta. System automatycznie pobiera aktualne kursy walut i przelicza ceny dla Klientów obsługiwanych w walutach innych niż bazowa.

- Wsparcie dla wielu języków.

- System fakturujący.

- Pełny system magazynowy z obsługą wielu magazynów i przesunięciami między-magazynowymi oraz stanami minimalnymi, wraz z systemem alertów o naruszeniu stanów minimalnych.

- System rezerwacji pozycji w magazynie.

- Możliwość włączenia dokładnego podglądu stanów magazynowych dla wybranych użytkowników platformie b2b (z podziałem na magazyny).

- Obsługa zamówień składanych (kilka zamówień - jeden transport)

- Obsługa płatności.

- Obsługa raportów kasowych

- Obsługa zleceń produkcyjnych - z możliwością automatycznego drukowania zbiorczego zlecenia na produkcji.

copyright (c) Synteo 2018 wszelkie prawa zastrzeżone | Studnie głębinowe | System AML| Polskie Listy PEP | Studnie głębinowe