Synteo URAD.CMS
SpySat
BIP 2010

Synteo URAD.CMS - o systemie

 

Czym jest URAD.CMS?

Firma Synteo wprowadziła na rynek nowy produkt o nazwie URAD.CMS. Jest to system klasy RAD/CMF (Rapid Application Development/Content Management Framework), który umożliwia programistom szybkie tworzenie określonych aplikacji, działających w obrębie dowolnej przeglądarki internetowej. Przy pracy nad URAD.CMS wykorzystano doświadczenia związane z tworzeniem Systemu Zarządzania Treścią o nazwie Hyper-CMS.

 

URAD.CMS bazuje m.in. na sprawdzonych i przetestowanych rozwiązaniach dynamicznej kontroli dostępu na wielu poziomach. URAD.CMS to niezwykle uniwersalne środowisko służące do opracowywania systemów informatycznych. Powstające w bardzo krótkim czasie aplikacje są całkowicie dostosowane do potrzeb klientów. Szczególnym atutem URAD.CMS jest jego niezwykła elastyczność. Pozwala ona na dowolne zmiany w utworzonej aplikacji zarówno jeśli chodzi o design graficzny, jak i o modyfikacje interfejsu czy struktur danych.

Tworzenie aplikacji w systemie URAD.CMS

W pierwszej fazie zbieramy informacje dotyczące projektu. Klient ustala z naszymi konsultantami wszystkie szczegóły dotyczące zamawianej aplikacji. Następnie nasi programiści tworzą program, korzystając z odpowiednich komponentów systemu URAD.CMS. Dzięki zastosowaniu takiej technologii programowania, czas konstruowania aplikacji jest około dziesięciokrotnie krótszy w porównaniu do klasycznego procesu tworzenia oprogramowania, a program w najdrobniejszych szczegółach odpowiada wymaganiom klienta.

Dlaczego URAD.CMS ?

Przede wszystkim nasz system znacznie skraca czas budowania programu. Tworzenie jest łatwe i szybkie. Platformy budowane są przez wyspecjalizowanych programistów zawsze pod kątem użytkownika, co daje mu gwarancję pełnej zgodności z jego oczekiwaniami. Późniejsze zmiany w gotowej już aplikacji nie stanowią najmniejszego problemu. Elastyczność sprawia, że program stworzony w URAD.CMS można zawsze dopasować do zmieniających się niejednokrotnie, indywidualnych potrzeb klienta, bez konieczności gruntownego przebudowywania aplikacji.

URAD.CMS jako integrator aplikacji

Istnieją firmy, które posiadają wiele systemów, obsługujących kilka działów przedsiębiorstwa, czy różne dziedziny działalności. URAD.CMS umożliwia stworzenie w pełni zoptymalizowanego, zintegrowanego środowiska, przyjaznego użytkownikowi, które umożliwi szybkie wprowadzenie, odnalezienie, czy uporządkowanie danych - bez konieczności wielokrotnego logowania się do poszczególnych systemów.

Nakładki systemowe URAD.CMS

Niekiedy użytkownicy wyspecjalizowanych aplikacji chcą mieć możliwość rozszerzenia funkcjonalności programu lub wprowadzenia zmian w interfejsie. URAD.CMS to doskonałe rozwiązanie. Dzięki zastosowaniu mechanizmu nakładek systemowych, istnieje możliwość przebudowy interfejsu istniejącego programu. Taki zabieg poszerzy możliwości aplikacji i zapewni bardziej efektywną pracę.

URAD.CMS jako rozwiązanie klasy BI

URAD.CMS można zastosować jak proste rozwiązanie klasy BI ponieważ jest narzędziem umożliwiającym wyodrębnianie określonych informacji statystycznych, porządkowanie danych, czy przedstawianie na wykresach bilansów handlowych.. To niezwykle pomocne przy planowaniu strategii przedsiębiorstwa.

Współpraca z VPN-connect

System URAD.CMS doskonale współpracuje z usługą VPN-connect pozwalającą na bezpieczne i wygodne łączenie się z wewnętrznymi sieciami lokalnymi za pośrednictwem sieci publicznych takich jak Internet. Dzięki temu elementy systemu można zamknąć w wirtualnej sieci, odizolowanej od Internetu, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo danych i swobodną wymianę informacji.

Pełna kompatybilność URAD.CMS

URAD.CMS współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami, systemami operacyjnymi, również z urządzeniami mobilnymi (Palmtop, PDA, Smartphone). Gwarantuje to wygodę i możliwość użytkowania systemu w dowolnym miejscu. Dla przykładu pracownicy terenowi mogą wprowadzać informacje bezpośrednio przez urządzenie mobilne do bazy danych firmy.

copyright (c) Synteo 2018 wszelkie prawa zastrzeżone | Studnie głębinowe | System AML| Polskie Listy PEP | Studnie głębinowe