Synteo URAD.CMS
SpySat
BIP 2010

BIP 2010 - o systemie

 

Nasz produkt jest zintegrowaną platformą do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej.

 

Oprócz standardowych funkcji dostarczanych przez inne Biuletyny, umożliwia publikację znormalizowanych aktów prawnych w formacie XML.

 

System został stworzony w całości przez naszych inżynierów - przy użyciu najnowszych technologii informatycznych, takich jak AJAX, XML czy JQuery. Gwarantuje to najwyższą jakość produktu, niezawodność i szybkość działania.

 

Dzięki pełnej edycji OnSite (bezpośrednio na stronie www) BIP 2010 jest jeszcze bardziej intuicyjny i przyjazny dla użytkowników.

 

Dodatkowo oferujemy Państwu migrację z posiadanego Biuletynu do naszego systemu. Nie tylko dostarczamy oprogramowanie, ale także gwarantujemy kompleksową obsługę techniczną, konserwację systemu, serwis, hosting, pomoc online oraz okresowe wykonywanie kopii zapasowych, a wszystko to w ramach jednego abonamentu. Bezpłatnie przystosowujemy też szablon biuletynu, tak aby szata graficzna strony była dostosowana do Państwa wymagań.

 

Jak każda aplikacja webowa - system BIP 2010 pracuje w środowisku przeglądarek internetowych w oparciu o systemy baz danych.

 

Istotną cechą naszego systemu jest stuprocentowa edycja danych on-site - bez udziału oddzielnego panelu administracyjnego. Wszystko, co Redaktor widzi na stronie, może natychmiast zmienić, nie przechodząc do oddzielnych modułów. Jest to daleko idąca zmiana, mająca na celu maksymalne uproszczenie obsługi BIP. Do tej pory systemy BIP czy CMS posiadały skomplikowane panele administracyjne, których sprawna obsługa wymagała szerokiej wiedzy z zakresu IT lub wielogodzinnego studiowania dokumentacji. Nasz system jest inny.

 

Można napisać wiele na temat możliwości naszego systemu i jego zalet, jednak najlepszym sposobem na jego sprawdzenie będzie zalogowanie się do systemu demonstracyjnego.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się w wersją demo.

copyright (c) Synteo 2018 wszelkie prawa zastrzeżone | Studnie głębinowe | System AML| Polskie Listy PEP | Studnie głębinowe