Usługi SEO

Oferujemy Państwu usługę Audytu istniejącej witryny internetowej w oparciu o Google Search Console – w promocyjnej cenie 449 PLN netto.

Dlaczego warto analizować strony ?

Zrozumienie jak potencjalni klienci trafiają na Twoją witrynę jest kluczowe dla optymalizacji witryny zgodnie w wytycznymi Google.

Audyt strony, który jest pierwszym krokiem w skutecznej kampanii SEO ma na celu :

  • wykrycie błędów indeksowana na stronie
  • wykrycie zdublowanej treści
  • określenie aktualnej (bazowej) pozycji w Google
  • poznanie źródeł wizyt na stronie pochodzących z wyszukiwarki Google

Na czym polega usługa audytu strony?

Usługa polega na opracowaniu szczegółowego raportu dotyczącego obecności Państwa witryny w wyszukiwarce Google.

Badane są między innymi: frazy kluczowe pod jakimi klienci trafiają na Państwa stronę, analiza pozycji firm konkurencyjnych, problemy i niespójności w witrynie, ogólna skuteczność indeksowania, demografia odwiedzających i źródła wizyt etc. 

Po zakończonym audycie strony, który trwa około miesiąc (pod warunkiem, że witryna posiadała wcześniej dostęp do Google Search Console) otrzymają Państwo szczegółowy raport na temat stanu witryny oraz zestaw wskazówek i zaleceń mających na celu poprawę jej pozycji w Google. 

Jakie korzyści daje usługa audytu SEO strony ?

Głównym powodem korzystania z firm doradczych zajmujących się problematyką SEO i SEM jest chęć poprawy obecności w wynikach wyszukania i zwiększenie ruchu organicznego (naturalnego) jaki trafia na analizowaną stronę.

Większy ruch to oczywiście większa konwersja (wizyta zakończona sprzedażą) dla firmy – bez względu na branżę w jakiej firma działa.

Posiadanie raportu z audytu witryny Google Search Console to również doskonały sposób na weryfikację uczciwości i rzetelności prowadzonych działań SEO przez firmy zewnętrzne.

Wszystkie kampanie SEO prowadzone przez naszą firmą rozpoczynamy właśnie od usługi audytu strony GSC – jako punkt wyjściowy do dalszych działań mających na celu poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania.

Po co mi Google Search Console?

Google Search Console to narzędzia do monitorowania stron internetowych. Narzędzia te są potrzebne do uzyskania informacji takich jak:

  • w jaki sposób Google indeksuje nasze treści,
  • na jakie frazy wyświetla się nasza strona,
  • jakie frazy generują ruch na naszej stronie,
  • które podstrony są najczęściej odwiedzane lub wyświetlane,
  • jak wygląda profil nasz linków,
  • jak Google widzi naszą stronę internetową

i wiele wiele więcej. Innymi słowy, jeśli chcemy, aby nasza witryna wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania i chcemy monitorować jej działanie, konieczna jest instalacja Search Console.

Moja witryna nie korzysta z Google Search Console – jak zainstalować to narzędzie na mojej stronie?

Jeżeli do tej pory nie korzystali Państwo z Google Search Console w swojej witrynie internetowej – prosimy o kontakt z nami. Nasi specjaliści SEO bezpłatnie pomogą Państwu uruchomić to narzędzie analityczne.

Zachęcamy do niezwłocznego uruchomienia tego narzędzia w swojej witrynie. Czas niezbędny na zebranie danych, na podstawie których można wyciągnąć pierwsze wnioski wynosi około 2 miesięcy od pierwszego uruchomienia GSC.