Sklep internetowy Stalowa Wola

Co trzeba zrobić by samemu założyć sklep w Internecie?

Uruchomienie sklepu internetowego nie jest sprawą łatwą. Po pierwsze należy wybrać odpowiednie oprogramowanie w formie silnika sklepu internetowego, które zostanie umieszczone na serwerze skonfigurowanym do hostingu sklepu internetowego.

Możemy wybierać spośród oprogramowania darmowego lub zapłacić za licencję u dostawcy komercyjnego. Aby uruchomić sklep internetowy należy też nabyć domenę internetową, zaparkować ją w wykupionym hostingu a następnie samodzielnie skonfigurować bazę danych, serwery DNS, konta e-mail do powiadomień, skonfigurować metody płatności i tak dalej…

Jeżeli nie jesteś ekspertem od IT może być to proces bardzo kłopotliwy, ponieważ te usługi zazwyczaj są realizowane przez różne firmy. Konto na serwerze dostarcza firma hostingowa, oprogramowanie sklepu dostarcza firma wytwarzająca oprogramowanie lub sprzedająca gotowe rozwiązania takie jak silniki sklepów PrestaShop, WooCommerce, Magento lub inne. To co my proponujemy to zupełne przeniesienie ciężaru i konieczności konfiguracji oraz uruchomienia sklepu internetowego na jedną tylko firmę, która wykona wszystkie te czynności bez angażowania kupującego.

Pomoc w uruchomieniu sklepu internetowego

Ile trwa i kosztuje własny sklep internetowy?

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku w zakresie usług e-commerce, rozszerzamy naszą ofertę o działalność w zakresie e-commerce dla klientów detalicznych.

Do tej pory skupialiśmy się wyłącznie na platofrmach handlowych B2B, przeznaczonych głównie dla producentów i dostawców hurtowych.

Nasze obecne rozwiązanie to detaliczny sklep internetowy jako usługa, który może byc skonfigurowany do obsługi dowolnej gałęzi e-handlu.

Wybierając plan bezpłatny lub jeden z planów płatnych (w formie miesięcznej subskrypcji) możesz uruchomić swój sklep w ciągu kilku sekund. Nie potrzebujesz rejestrować domeny, zamawiać hostingu w firmie hostingowej, konfigurować serwerów DNS, serwerów poczty do powiadomień, konfigurować bazy danych i zarządzać serwerem i plikami chociażby za pomocą protokołu FTP SSH. Wszystkimi tymi rzeczami zajmiemy się my. Ty wybierasz tylko nazwę sklepu i w kilkanaście sekund twój sklep jest gotowy do importowania produktów. Przygodę z handlem online możesz rozpocząć bez względu na branżę w jakiej pracujesz.

Wsparcie na etapie produkcyjnym

W kilka minut bez kosztów nasi doradcy są gotowi do tego, aby pomóc ci w przypadku jakichkolwiek problemów. Mało tego. Po pomyślnym uruchomieniu sklepu nasi specjaliści pomogą ci sklep skonfigurować, przygotować listę kategorii, przygotować pliki wsadowe do importu bazy produktowej wraz z cenami i ustalić formy płatności, jakie będziesz obsługiwać w swoim sklepie. Jednym słowem przygotują wszystko, co jest niezbędne do tego, aby zacząć sprzedawać w sieci. Nasza unikalna usługa, która łączy w sobie sprzedaż oprogramowania jako usługę oraz hosting serwisu internetowego pozwala ci skupić się na tym co najważniejsze, to znaczy na przygotowaniu właściwej oferty i dotarciu do twoich klientów.

Content marketing

Nasze rozwiązanie bazuje na jednym z najbardziej popularnych silników sklepów na świecie jakim jest platforma WooCommerce działająca w silniku WordPress. Dzięki temu, że postawiliśmy na WooCommerce, jesteśmy w stanie, oprócz standardowego sklepu, zapewnić ci niezbędne zaplecze treściowe przy użyciu tak zwanego content marketingu.

Będziesz w stanie nie tylko prezentować swoją ofertę w sposób elegancki i profesjonalny. Zapewnimy ci również szereg artykułów, które można publikować w formie bloga. Artykuły, w których będziesz opisywał zalety swoich produktów i ich różnice wpływają na pozycję w wyszukiwaniach przeglądarek. W ten sposób twój sklep będzie miał bardzo wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Nasza firma, oprócz dostarczania sklepów internetowych w formie usługi, zajmuje się również ich promocją w Internecie. Dzięki kompleksowemu podejściu już w kilka minut po uruchomieniu sklepu możesz zamówić usługi pozwalające na zaistnienie w sieci. Zapraszamy do sekcji Pozycjonowanie

Bezpieczne oprogramowanie

Nasze sklepy wyposażone są w najlepsze mechanizmy zabezpieczające. Dbamy stale o aktualizację oprogramowania, co jest często pomijanym elementem w przypadku samodzielnego hostingu sklepu.

Firma hostingowa, u której kupujesz hosting zazwyczaj nie wspiera aktualizacji oprogramowania. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jeżeli zdecydujesz się na uruchomienie sklepu samodzielnie to po pierwsze musisz posiadać odpowiednią wiedzę techniczną. Po drugie wykupując hosting i uruchamiając tam sklep firma hostingowa nie będzie dbać o aktualizację twojego WordPress’a czy innej platformy sklepowej.

Będziesz musiał robić to samodzielnie. A jeżeli zaniedbasz kwestie bezpieczeństwa narażasz się tym samym na to, że włamywacze zniszczą twój sklep powodując straty dla twojego biznesu.

Odrębną kwestią jest integracja z mechanizmami płatności czy systemem do wystawiania faktur VAT lub innych dokumentów sprzedaży.

Co oferujemy?

W naszym rozwiązaniu to my opiekujemy się sklepami naszych klientów. Możesz więc wykupić jedną usługę, która zapewni ci:

 • pozyskanie certyfikatu SSL, 
 • konfigurację sklepu na serwerze, 
 • opłacenie domeny, 
 • możliwość korzystania z wielu pakietów pozwalających na pozycjonowanie twojego sklepu w internecie.

Zdajemy sobie sprawę z dynamiki handlu online. Coraz więcej firm przenosi swoją działalność do sieci. Ma to również związek z trwającą na świecie pandemią koronawirusa, dlatego naszym produktem chcemy pomóc firmom w łatwym przejściu do handlu online, i oferujemy kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

E-commerce

Działamy w branży e-commerce od ponad 10 lat i wdrożyliśmy już setki sklepów internetowych. Zapewniamy również hosting na specjalnie przeznaczonych do tego celu serwerach, które są bardzo szybkie i bezpieczne, oraz zapewniają odpowiednio szybki czas ładowania strony sklepu co od niedawna ma bardzo duże znaczenie w kontekście SEO.

WooCommerce i jej możliwości

Platforma WooCommerce polecana przez specjalistów z branży SEO SEM daje wiele możliwości pozwalających na systematyczny i bardzo efektywny wzrost pozycji twojego sklepu w wyszukiwarce Google. Możliwości takie jak prowadzenie bloga, tworzenie atrybutów, tagowanie produktów i tworzenie między nimi powiązań jest obecnie najlepszym sposobem na podniesienie atrakcyjności sklepu.

Plany taryfowe

Nie wahaj się i już dziś użyj jednego z naszych planów. Na początek zachęcamy cię do wykorzystania darmowego planu taryfowego. Jest to w pełni funkcjonalny sklep posiadający wszystkie funkcje niezbędne do tego aby rozpocząć handel w internecie.

Plan darmowy

W naszym rozwiązaniu oferujemy bardzo unikalny plan darmowy, który pozwoli ci rozpocząć przygodę z handlem online bez konieczności inwestowania pieniędzy. Tak naprawdę nie musisz wydać ani złotówki na to aby móc sprzedawać w sieci przy użyciu profesjonalnego sklepu. Platformy w pakiecie darmowym nie posiadają certyfikatu SSL. Certyfikat SSL służy do ochrony wrażliwych danych biznesowych dzięki szyfrowaniu. Jest on więc potrzebny do prowadzenia sklepu, ale jeżeli jesteś na etapie projektowania swojego sklepu nie jest on niezbędny. Możesz spokojnie poczekać z tym zakupem do czasu uruchomienia sklepu. Zalecamy jednak korzystanie z certyfikatu ze względu na to aby chronić tożsamość płatności i zapewnić prestiż twojego sklepu. Plan darmowy obejmuje:

 • darmową subdomenę, na przykład your-shop.go4them.co.uk,
 • miejsce na serwerze – do 2 GB miejsca na bazę danych i zdjęcia produktów,
 • w pełni funkcjonalny WordPress z zainstalowanym WooCommerce.

Plan Basic

W planie typu basic poza ofertą z planu darmowego otrzymujesz aż dwie godziny wsparcia technicznego miesięcznie, które możesz wykorzystać na dowolny cel. Przenieś swój sklep na wyższy poziom. Uaktualnij swój sklep, z planem basic.

W ramach tego planu otrzymasz następujące korzyści:

 • certyfikat SSL,
 • domena najwyższego poziomu (PL lub UE)
 • narzędzie do masowego importowania produktów,
 • wsparcie techniczne – 2 godziny pracy miesięcznie.

Premium Plan

Plan premium, czyli obsługa na najwyższym poziomie. Jest to plan w którym zyskujesz jeszcze więcej miejsca na produkty i ich zdjęcia, zautomatyzowane narzędzia do tworzenia kopii zapasowych oraz pełne uprawnienia administratora.

Plan premium zawiera:

 • w pełni funkcjonalny WordPress z zainstalowanym WooCommerce z uprawnieniami administratora,
 • domenę najwyższego poziomu (PL lub UE),
 • certyfikat SSL,
 • miejsce na serwerze do 20 GB miejsca na bazy danych i zdjęcia produktów,
 • narzędzie do masowego importowania produktów,
 • wsparcie techniczne – 5 godzin pracy miesięcznie w cenie,
 • zautomatyzowane tworzenie kopii zapasowych plików bazy danych i WordPress.

Podsumowując, jeżeli zastanawiasz się nad przeniesieniem swojego handlu do sieci nasza oferta z pewnością jest dla ciebie. Jeśli przytłacza cię zawiłość tematu tworzenia sklepów internetowych i nie chcesz ugrzęznąć w gąszczu technicznych zależności, zdaj się na specjalistów i bez ryzyka zacznij swoją przygodę w sieci. Zachęcamy cię byś już dziś wypróbował naszą platformę bez ryzyka i zbędnych kosztów. Z planem darmowym niczym nie ryzykujesz!

Do zobaczenia w sieci 🙂