Usługi SEO

Oferujemy Państwu usługę Audytu SEO istniejącej witryny internetowej w oparciu o Google Search Console – w promocyjnej cenie 449 PLN netto.

Dlaczego warto analizować strony ?

Zrozumienie jak potencjalni klienci trafiają na Twoją witrynę jest kluczowe dla optymalizacji witryny zgodnie w wytycznymi Google.

Audyt strony, który jest pierwszym krokiem w skutecznej kampanii SEO i ma na celu :

 • wykrycie błędów indeksowana na stronie
 • wykrycie zdublowanej treści
 • określenie aktualnej (bazowej) pozycji w Google
 • poznanie źródeł wizyt na stronie pochodzących z wyszukiwarki Google
 • analizę trendów wyszukiwanych fraz i wskazanie tych obszarów na których należy skupić działania optymalizacyjne.

Na czym polega usługa audytu strony?

Usługa polega na opracowaniu szczegółowego raportu dotyczącego obecności Państwa witryny w wyszukiwarce Google.

Badane są między innymi: frazy kluczowe pod jakimi klienci trafiają na Państwa stronę, analiza pozycji firm konkurencyjnych, problemy i niespójności w witrynie, ogólna skuteczność indeksowania, demografia odwiedzających i źródła wizyt z podziałem na urządzenia etc. 

Po zakończonym audycie strony, który trwa około miesiąc (pod warunkiem, że witryna posiadała wcześniej dostęp do Google Search Console) otrzymają Państwo szczegółowy raport na temat stanu witryny oraz zestaw wskazówek i zaleceń mających na celu poprawę jej pozycji w Google. 

Jakie korzyści daje usługa audytu SEO strony ?

Głównym powodem korzystania z usług firm doradczych zajmujących się problematyką SEO i SEM jest chęć poprawy obecności w wynikach wyszukania i zwiększenie ruchu organicznego (naturalnego) jaki trafia na analizowaną stronę.

Większy ruch to oczywiście większa konwersja (wizyta zakończona sprzedażą) dla firmy – bez względu na branżę w jakiej firma działa.

Posiadanie raportu z audytu witryny Google Search Console to również doskonały sposób na weryfikację uczciwości i rzetelności prowadzonych działań SEO przez firmy zewnętrzne.

Wszystkie kampanie SEO prowadzone przez naszą firmą rozpoczynamy właśnie od usługi audytu strony GSC – jako punkt wyjściowy do dalszych działań mających na celu poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania.

Po co mi Google Search Console?

Google Search Console to narzędzie do monitorowania stron internetowych które zostały zindeksowane przez wyszukiwarkę Google. Narzędzia te są potrzebne do uzyskania informacji takich jak:

 • w jaki sposób Google indeksuje nasze treści,
 • na jakie frazy wyświetla się nasza strona,
 • jakie frazy generują ruch na naszej stronie,
 • które podstrony są najczęściej odwiedzane lub wyświetlane,
 • jak wygląda profil nasz linków,
 • jak Google widzi naszą stronę internetową
 • na jakich średnich pozycjach znajdują się nasze strony

i wiele wiele więcej. Innymi słowy, jeśli chcemy, aby nasza witryna wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania i chcemy monitorować jej działanie, konieczna jest instalacja Konsoli Wyszukiwania (GSC) oraz fachowa interpretacja danych z niej pochodzących.

Moja witryna nie korzysta z Google Search Console – jak zainstalować to narzędzie na mojej stronie?

Jeżeli do tej pory nie korzystali Państwo z Google Search Console w swojej witrynie internetowej – prosimy o kontakt z nami. Nasi specjaliści SEO bezpłatnie pomogą Państwu uruchomić to narzędzie analityczne.

Zachęcamy do niezwłocznego uruchomienia tego narzędzia w swojej witrynie. Czas niezbędny na zebranie danych, na podstawie których można wyciągnąć pierwsze wnioski wynosi około 2 miesięcy od pierwszego uruchomienia GSC.

Czym wyróżnia się nasza usługa doradztwa w zakresie Google Search Console?

Korzystamy z autorskiej, unikalnej metody wyliczania wskaźnika punktowego dla najbardziej obiecujących fraz, na których warto skupić się w przyszłych działaniach SEO.

Nasza metoda opiera się na wskaźnikach analizujących popularność frazy w stosunku do konkurencji oraz mierzy bezwzględną (realną) wartość każdej frazy po jakiej użytkownicy internetu odnajdują Twoją stronę w wynikach wyszukiwania.

Wyliczany przez nas wskaźnik punktowy dla każdej z fraz z osobna pozwana na realną ocenę potencjału wzrostu danej frazy w przyszłości.

W wynikach audytu zostaną przedstawione najlepsze znalezione frazy i adresy URL – posortowane malejąco wedle naszego współczynnika wydajności.

Główną zaletą naszego autorskiego systemu scoringowego jest optymalne planowanie działań SEO – skupiamy się na tych obszarach, które przyniosą największe korzyści w najbliższym czasie – przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy (koszt działań SEO)

Pod pojęciem Korzyść rozumiemy oczywiście wzrost liczby odwiedzin Państwa strony pochodzących z ruchu organicznego (bezpłatnego)

W ramach zakupionej usługi raportu z Google Search Console otrzymają Państwo wyszczególnione dwadzieścia najbardziej obiecujących fraz wraz z ich oceną punktową – na których warto skupić swoje działania jak również konkretne porady co z tą wiedzą zrobić.

Czy zamówienie usługi doradztwa Google Search Console obliguje mnie do podpisania umowy na usługi SEO?

Nie. Nasza usługa doradztwa z zakresu Google Search Console jest samodzielną i jednorazową usługą, której całkowity koszt to wspomniane 449 PLN netto.

Zakup audytu nie wymaga od Państwa podpisywania żadnych dodatkowych umów.

Oczywiście będziemy bardzo szczęśliwi, jeżeli po otrzymaniu od nas raportu z audytu GSC zdecydują się Państwo na dalszą współpracę z nami.

Nie mniej jednak równie dobrze nasz raport można wykorzystać jako wytyczne i bazę do skorzystania z usługi innej agencji SEO.