Podstawowa działalność firmy Synteo skupia się na następujących obszarach: usługi doradcze w zakresie technologii informacyjnych (Consulting IT), wytwarzanie specjalistycznego oprogramowania, outsourcing procesów IT i specjalistyczne szkolenia.

Dzięki współpracy z naszym partnerem – spółką Machine Mind Limited z siedzibą w Wielkiej Brytanii, jesteśmy również dystrybutorem oprogramowania w modelu Software as Service (SaaS) na platformie Hyperflow przeznaczonego głównie dla instytucji finansowych.

Firma Machine Mind oferuje swoje oprogramowanie w formie usług w chmurze na platformie HyperFlow.eu i posiada w swojej ofercie m.in. usługę weryfikacji statusu PEP.

Oprócz działalności stricte związanej z IT, wydzielony dział działający pod nazwą Studio Stalowa Wola, oferuje swoje usługi w zakresie doradztwa i promocji w Internecie, w szczególności: produkcję multimedialną na potrzeby Internetu, przygotowywanie spotów reklamowych, usługi lektorskie, kompozycje muzyczne, prowadzenie kampanii AdWords, kanałów YouTube itp.