Podstawowe informacje o kursie

Oznaczenie kursu: TPO1

Przeznaczenie kursu: Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, niemających doświadczenia w programowaniu aplikacji.

Zalecany minimalny wiek kursanta: 16 lat

Wymagana znajomość technologii: brak

Miejsce kursu: Stalowa Wola, ul. Kwiatkowskiego 9 (budynek StSG – dawny Inkubator)

Opis skrócony kursu: Kurs w formie szkolenia grupowego (wykłady) stanowi podstawę teoretyczną do kontynuowania nauki programowania aplikacji i systemów w językach strukturalnych ogólnego przeznaczenia i obiektowych. Podczas kursu zostaną zaprezentowane definicje pojęć podstawowych związanych z programowaniem takie jak: program, algorytm, zmienna, stała, pętla, instrukcja warunkowa, kompilacja, interpretacja, kod maszynowy.

Ponadto przedstawione zostaną historyczne metody programowania i ich ewolucja na przestrzeni ostatnich lat.

Podczas trwania kursu zostanie omówiona Teoria modelowania i programowania obiektowego i pojęcia z tym związane takie jak : klasa, obiekt, procedura, metoda, konstruktor, dziedziczenie, wskaźniki, referencje, etc.

Program kursu zbudowany jest tak, że wiedza teoretyczna przeplata się z praktycznymi przykładami programów w różnych językach : Java, Python, PHP, JavaScript. Nie mniej jednak charakter kursu jest uniwersalny. Jego obycie nie determinuje technologii w jakiej kursant – przyszły programista będzie tworzył oprogramowanie. 

Pobierz szczegółowy program kursu (Oferta PDF)

Dlaczego warto wybrać nasz kurs programowania?

  • Kurs prowadzony jest przez zawodowego czynnego programistę – praktyka z wieloletnim doświadczeniem,
  • Każdy fragment kodu prezentowany na szkoleniu zostanie napisany “od podstaw” przez wykładowcę – bezpośrednio przed słuchaczami i w tempie pozwalającym na przyswojenie wiedzy,
  • W trakcie trwania szkolenia można zadawać pytania,
  • Atrakcyjny koszt szkolenia.

Jak zapisać się na ten kurs programowania ?

Prosimy o wysłanie zgłoszenia za pomocą e-mail na adres biuro@synteo.com.pl w temacie wpisując TPO1 – Zgłoszenie na szkolenie. Wysłanie zgłoszenia e-mailem jest równoznaczne z zapoznaniem się z Programem szkolenia i warunkami ogólnymi dotyczącymi szkolenia w tym polityki przetwarzania danych osobowych (RODO) przez SYNTEO Łukasz Łojek, ul. Kwiatkowskiego 9/107, 37-450 Stalowa Wola, REGON: 180530511

W treści maila prosimy podać dane kontaktowe oraz informację czy mają Państwo jakieś specjalne życzenia dotyczące dnia tygodnia, godziny w jakich odbywać ma się szkolenie, np. tylko w soboty lub w dni powszednie po 16-tej.

Zwyczajowo szkolenia odbywają się w blokach dziennych 4 lub 8 godzinnych w soboty w Stalowej Woli w budynku StSG przy ul. Kwiatkowskiego 9.

Kurs zostanie rozpoczęty gdy liczebność zgłoszeń wyniesie minimum 8 osób.

O terminie rozpoczęcia kursu poinformujemy za pośrednictwem naszej strony WWW oraz indywidualnie – za pomocą e-mail.

Serdecznie zapraszamy